Szczecin, 6 lipca 2012 roku, Plac Rodła 10, Radisson Blu Hotel godz. 10:00. Zapraszamy wszystkie osoby związane zawodowo ze szkolnictwem zawodowym na konferencję, która odbędzie się w Szczecinie. Na konferencji będą omawiane najnowsze wyniki badań społecznych i diagnozy wykorzystania e-podręczników w szkolnictwie zawodowym. Badania społeczne były realizowane w ramach projektu: „Innowacyjne podręczniki do kształcenia zawodowego”.

Celem spotkania będzie przedstawienie wyników badań społecznych prowadzonych w ramach projektu, którego głównym produktem jest opracowanie i testowanie modelu innowacyjnego e-podręcznika do kształcenia zawodowego.

Wyniki przeprowadzonych badań dadzą odpowiedź na to, jaka jest powszechna percepcja e-podręczników i e-booków do kształcenia zawodowego wśród uczniów, nauczycieli oraz pracodawców. Uczestnikami konferencji będą nauczyciele szkół, dyrektorzy, osoby związane z kształceniem zawodowym, a także przedstawiciele instytucji rynku pracy, pracodawcy oraz przedstawiciele organów samorządowych prowadzących szkoły.

e-mail: biuro@dsig.pl

Szukaj na platformie

Ciekawe linki

Znajdziesz tutaj wiele przydatnych linków dotyczących hotelarstwa.

E-podręcznik to

Zobacz, jak wygląda treść w e-podręczniku. Przekonaj się o dostępności, możliwościach nawigacji oraz atrakcyjności treści zaprezentowanej w e-podręczniku.
Intuicyjne menu w postaci spisu treści, które w łatwy sposób pozwala przejść do wybranego przez nas zagadnienia w każdym rozdziale.
Możliwość załączenia materiałów multimedialnych w postaci klipów video powoduje znacznie uatrakcyjnienie formy przekazu, która jest bardziej atrakcyjna dla młodych ludzi.

Pomoc

Podręcznik użytkownika zawiera wytyczne do tworzenia e-podręcznika.
Narzędzia tworzenia multimedialnych materiałów dydaktycznych.
FAQ zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.